Iron Hearts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Molded in the fire of battle.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 intrare alianta / wing

Go down 
AuthorMessage
maciucar
Guest
Anonymous



intrare alianta / wing Empty
PostSubject: intrare alianta / wing   intrare alianta / wing I_icon_minitimeMon Jul 27, 2009 9:28 pm

Username:
maciucarii
ID jucator:


Populatie:57

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate: NE, 15|119

Exista persoane care te pot recomanda: joc cu SDA de aceeasi parte pe S7, aici inteleg ca sunt 3 coplayeri pe cont ...

De cat timp joci Travian:

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp:
primul s1.ro (PACE), s2.ro(PACE), s4.ro (PACE), s7.ro (PACE, ACUM NRV), toate serverele pana la final, am fost lider in s4.ro

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea: nu

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele:nu am

Cat timp petreci in medie in joc: minim 2 ore la acest nivel al serverului

Sitteri actuali: none

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc folosesti in mod curent: ofensiv, armata WW

Ai avut vreodata relatii conflictuale cu jucatori din IH? Cu cine? mai farmeaza haotic unul din jucatorii de pe contul SDA pentru resurse, insa acum e liniste Smile

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale conflicte cu alti jucatori: nu am conflicte

Esti de acord ca unul dintre liderii IH sa verifice contul au prin sitter?bineinteles
Back to top Go down
Surtur
Admin
Surtur


Posts : 73
Join date : 2009-07-25

intrare alianta / wing Empty
PostSubject: Re: intrare alianta / wing   intrare alianta / wing I_icon_minitimeMon Jul 27, 2009 9:41 pm

2 intrebari:

1. Cate resurse ai castigat in urma farming-ului pana acum?

2. Cum de se face ca de cel putin 4 zile nu ai gasit nimic de omorat pe la vecini?
Back to top Go down
https://ihunited.forumotion.net
 
intrare alianta / wing
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Iron Hearts :: Recrutari-
Jump to: