Iron Hearts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Molded in the fire of battle.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 RECRUTARE pif

Go down 
3 posters
AuthorMessage
KING PIF
Guest
Anonymous



RECRUTARE pif Empty
PostSubject: RECRUTARE pif   RECRUTARE pif I_icon_minitimeWed Jul 29, 2009 2:32 pm

sername: King PIf

ID jucator:


Populatie: 130

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate: NE

Exista persoane care te pot recomanda: DA

De cat timp joci Travian: UN AN

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp: DA

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea: ACTUALA

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele: OFERTA AVANTAJOASA DE AMBELE PARTI

Cat timp petreci in medie in joc: 5H

Sitteri actuali: NU

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc folosesti in mod curent: DEFENSIV

Ai avut vreodata relatii conflictuale cu jucatori din IH? Cu cine? NU

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale conflicte cu alti jucatori: OK

Esti de acord ca unul dintre liderii IH sa verifice contul tau prin sitter? DA
Back to top Go down
diabolyk_nbm
IH-Elite



Posts : 6
Join date : 2009-07-26

RECRUTARE pif Empty
PostSubject: Re: RECRUTARE pif   RECRUTARE pif I_icon_minitimeWed Jul 29, 2009 4:53 pm

eu zic ca merita atentie.eu sunt sitter la xecutor iar pif e vecinul lui si zic ca se descurca bine,l-am atacat dar are temnita la lvl mare si nu am putut sa iau nimic,plus ca are si armata de deff de luat in seama.deci o bila alba de la mine;)
Back to top Go down
andrei86
Guest
Anonymous



RECRUTARE pif Empty
PostSubject: Recrutare !   RECRUTARE pif I_icon_minitimeWed Jul 29, 2009 4:56 pm

Username: andrei867

ID jucator:


Populatie: 123

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate: Nu prea stiu ... Aleator

Exista persoane care te pot recomanda: ... nu

De cat timp joci Travian: 3 ani .

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp: rox , ro7 , ro3 ... Nu prea stiu cat timp .

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea: A.C.U. .... nu mai e .... era o alianta a celor din aria mea si FratiA-1 + DeuS !!!

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele: FratiA-1 ... Putini membi ( erau inactivi ) . DeuS ... Chiar nu am habar !!! A.C.U. ... A fost desfintata .

Cat timp petreci in medie in joc: cam 5 ore .

Sitteri actuali: 0%

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc folosesti in mod curent: Defensiv ... Ofensiv dar foarte rar !!!

Ai avut vreodata relatii conflictuale cu jucatori din IH? Cu cine? Cu nimeni ...

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale conflicte cu alti jucatori: Foarte bine ... / Cu numeni !

Esti de acord ca unul dintre liderii IH sa verifice contul tau prin sitter? ... hmmmm ... da Exclamation



As vrea sa fiu in alianta IH-Storm lol!
Back to top Go down
diabolyk_nbm
IH-Elite



Posts : 6
Join date : 2009-07-26

RECRUTARE pif Empty
PostSubject: Re: RECRUTARE pif   RECRUTARE pif I_icon_minitimeWed Jul 29, 2009 5:02 pm

cred ca ai postat gresit...plus ca din ce vad eu te contrazici singur,pai joci travian de 3 ani si nu sti coodonatele la satul tau:))) scuza-ma dar e de ras
Back to top Go down
Xecutor
IH-Elite
Xecutor


Posts : 1
Join date : 2009-07-26
Age : 47
Location : BUCURESTI

RECRUTARE pif Empty
PostSubject: Re: RECRUTARE pif   RECRUTARE pif I_icon_minitimeWed Jul 29, 2009 5:08 pm

Confirm cele spuse de Diabolyk_NBM la adresa lui King Pif. Cred ca ne va fi util. Smile

Pentru Andrei86: nu vreau sa par prea dur insa in afara ca ai postat gresit preferi raspusuri evazive gen "nu stiu" ceea ce mie personal mi se pare ca nu ai luat prea in serios aceasta aplicatie. Nu stiam ca sitterii se exprima in procente Laughing Dar pana la urma nu e treaba mea...
Back to top Go down
legolas_23
IH-Elite
legolas_23


Posts : 8
Join date : 2009-07-26

RECRUTARE pif Empty
PostSubject: Re: RECRUTARE pif   RECRUTARE pif I_icon_minitimeWed Jul 29, 2009 7:42 pm

1 andrei cand ai sa inveti sa joci at poti spera sa intri intr-o alianta


2 mai ai mult pana sa intri


Last edited by legolas_23 on Wed Jul 29, 2009 9:28 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
legolas_23
IH-Elite
legolas_23


Posts : 8
Join date : 2009-07-26

RECRUTARE pif Empty
PostSubject: Re: RECRUTARE pif   RECRUTARE pif I_icon_minitimeWed Jul 29, 2009 7:45 pm

kind pif vad ca ai referinte bune de la membri aliantei noastra

eu cred ca poti intradar sa vdm ce mai sp colegi meii Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





RECRUTARE pif Empty
PostSubject: Re: RECRUTARE pif   RECRUTARE pif I_icon_minitime

Back to top Go down
 
RECRUTARE pif
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» aplicatie recrutare
» Aplicatie recrutare

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Iron Hearts :: Recrutari-
Jump to: