Iron Hearts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Molded in the fire of battle.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 aplicatie kravmaga

Go down 
2 posters
AuthorMessage
kravmaga
Guest
Anonymous



aplicatie kravmaga Empty
PostSubject: aplicatie kravmaga   aplicatie kravmaga I_icon_minitimeTue Jul 28, 2009 7:03 pm

Username: kravmaga

ID jucator:


Populatie: 105

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate: 79/17

Exista persoane care te pot recomanda: pe acest server, nu cred

De cat timp joci Travian: un an

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp: speed, acelasi nume, FRBH

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea: nu

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele: nu este cazul

Cat timp petreci in medie in joc: Smile prea mult; in medie intru minim o dat ape ora

Sitteri actuali: nu am, prefer sa am din cadrul aliantei (care o sa fie ea)

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc folosesti in mod curent: in principiu sunt defensiv

Ai avut vreodata relatii conflictuale cu jucatori din IH? Cu cine? conflict nu am putea spune, vizite, destule

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale conflicte cu alti jucatori: nu este cazul, nu sunt in conflict. Sunt un team player si respect principiile aliantei in care joc.

Esti de acord ca unul dintre liderii IH sa verifice contul tau prin sitter? nu am nimic de ascuns
Back to top Go down
Surtur
Admin
Surtur


Posts : 73
Join date : 2009-07-25

aplicatie kravmaga Empty
PostSubject: Re: aplicatie kravmaga   aplicatie kravmaga I_icon_minitimeTue Jul 28, 2009 9:02 pm

Din ce-mi dau seama esti in apropierea mea. Ai beci peste hambar daca nu ma insel si nu ai nici o trupa.

Pentru a intra alaturi de noi trebuie sa arati ca poti mai mult decat sa nu fii farmat.

Sa vedem niste trupe, o dezvoltare mai accentuata si discutam mai pe larg.
Back to top Go down
https://ihunited.forumotion.net
legolas_23
IH-Elite
legolas_23


Posts : 8
Join date : 2009-07-26

aplicatie kravmaga Empty
PostSubject: Re: aplicatie kravmaga   aplicatie kravmaga I_icon_minitimeWed Jul 29, 2009 8:03 am

tinand cont k ai pop 105 ar trb sa ai ceva trupe.
Back to top Go down
kravmaga
Guest
Anonymous



aplicatie kravmaga Empty
PostSubject: trupe   aplicatie kravmaga I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 1:05 pm

... legolas imi spune ceva... Da, trupe sunt, am si posibilitatea sa mai fac si sa tot cresc. Ideea este ca nu imi doresc intrare in alianta mare, profilul meu ma indreapta mai degraba catre partea de pavaza si aparare a aliantei.
Back to top Go down
Sponsored content





aplicatie kravmaga Empty
PostSubject: Re: aplicatie kravmaga   aplicatie kravmaga I_icon_minitime

Back to top Go down
 
aplicatie kravmaga
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» aplicaĊ£ie
» aplicatie IH
» Aplicatie: Evilanger
» Aplicatie: Ironhide
» Aplicatie IH-RT (Darius)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Iron Hearts :: Recrutari-
Jump to: